De bewonersorganisatie, Lefier en bouwbedrijf Van Wijnen organiseerden op 10 juli voor Zeehelden een rondleiding in de gemoderniseerde Van Heemskerckflat.
Tientallen buren en geïnteresseerden meldden zich bij de ingang van de flat voor een rondleiding. Na de zomer trekken de eerste studenten in de nieuwe woonunits in de beeldbepalende flat aan de rand van onze wijk.
Tegen die tijd wordt er ook begonnen met de inrichting van het Wijkhuis (zie elders op deze site) – waarbinnen voor onze wijk een eigen ruimte wordt gecreëerd. De plannen hiervoor zijn in een afrondende fase.
De verbouwing heeft dan bijna anderhalf jaar geduurd (april 2024 – september 2025).
Hieronder enkele foto’s die enkele buurtgenoten maakten tijdens het bezoek van de aanbouw van de fietsparkeergarage (achter de flat, op het binnenplein), de hallen en de uitgebreide badkamerunits.



